Historia
Nasza firma powstała w 2001 r. jako Autoryzowany i Wyłączny Dystrybutor produktów firmy Schleicher & Schuell - niemieckiego producenta artykułów filtracyjnych.
   
Koniec 2004 roku przyniósł zmianę, w postaci przyłączenia firmy
Schleicher & Schuell, do grupy Whatman.

Firma
Whatman, obecna na polskim rynku od wielu lat, powszechnie kojarzona jest z najwyższej jakości produktami do analityki laboratoryjnej. Zaowocowało to uzyskaniem przez wiele produktów statutu referencyjnego standardu analitycznego.

Firma
Schleicher & Schuell to producent z kilkusetletnim doświadczeniem w branży papierniczej. Główną specjalnością Schleicher & Schuell jest produkcja najwyższej jakości produktów do analiz mikrobiologicznych i chemicznych, takich jak: filtry membranowe, filtry strzykawkowe, mikrobiologiczne systemy filtracyjne oraz inne materiały filtracyjne.

Po połączeniu firm,
Whatman stanowi najatrakcyjniejszą na rynku ofertę filtracyjną dla każdego użytkownika. Znajdą w niej Państwo produkty dotychczas produkowane zarówno przez Schleicher & Schuell, jak i Whatman, których jakość i funkcjonalność potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem dwóch najważniejszych na świecie producentów materiałów filtracyjnych.

Od roku 2008 właścicielem marki
Whatman jest GE Healthcare Life Sciences Ltd.

Nasza firma, Lab-System-Service, otrzymała status Autoryzowanego Dystrybutora w Polsce firmy
GE Healthcare Life Sciences Ltd . Mamy w ten sposób wielki zaszczyt i przyjemność reprezentowania w kraju marki Whatman i zaproponowania Państwu przebogatą ofertę handlową.
Lab-System-Service
70-892 Szczecin
ul. Relaksowa 7
tel. 91 462 23 23
fax 91 462 17 63
e-mail: biuro@s-und-s.pl