Research Matters
Płytki multifiltracyjne

Płytki do określonych aplikacji

Płytki do określonych aplikacji

Wprowadziliśmy do swojej oferty mikropłytki i systemy mikropłytek Whatman™ w celu zwiększenia wydajności i zredukowania kosztów analiz w przypadku przygotowywania dużych ilości próbek biologicznych. Mikropłytki są dostosowane do standardów ANSI/SBS. Zostały zaprojektowane tak, aby aplikacje na nich wykonywane przebiegały w sposób szybki i wygodny dla użytkownika.

Mikropłytki filtracyjne UNIFILTER

Mikropłytki filtracyjne UNIFILTER są jednostkami filtracyjnymi gotowymi do użycia wyposażonymi w studzienki na dnie których znajduje się warstwa filtracyjna. Dostępne są wersje 24, 96 i 384-dołkowe z szerokim asortymentem filtrów odpowiednim dla większości zastosowań. Specjalne końcówki dozujące zaprojektowane dla tych mikropłytek, zapewniają dokładny odbiór filtratu.

Mikropłytki UNIFILTER oferowane są w różnych pojemnościach studzienek, od 100 µl do 10 ml z filtrami: polipropylenowymi (PP), z azotanu celulozy (CN), octanu celulozy (CA), polifluorku winylidenu (PVDF), szklanymi (GF), DEAE-celulozy (DE 81), fosfocelulozy (P81), z oleofobowych włókien szklanych (PKP) lub filtrem separacyjnym (1 PS).
Mikropłytki filtracyjne UNIFILTER

Płytki filtracyjne UNIPLATE

Płytki filtracyjne UNIPLATE

Mikropłytki przeznaczone do gromadzenia i analiz są dostępne w formatach wielopolowych.

Idealnym wyborem dla aplikacji z zastosowaniem niewielkich objętości próbek, są mikropłytki
UNIPLATE V-Bottom. Konstrukcja studzienek w kształcie litery V sprawia, że odzyskiwalność próbki jest maksymalna i wynosi ok. 99%.

Polecamy szeroką ofertę mikropłytek zbiorczych -
UNIPLATE do zbierania i analizy, przeznaczonych do gromadzenia i analiz próbek, z różnymi profilami studzienek, pojemnościami, zagęszczeniem, wykonane z różnych polimerów. Większość mikropłytek UNIPLATE odpowiada standardom ANSI/SBS i jest kompatybilna z wiekszością czytników i systemów automatycznych.

Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych Sarstedt
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych SARSTEDT