Zamówienia
Lab-System-Service
70-892 Szczecin
ul. Relaksowa 7
tel. 91 462 23 23
fax 91 462 17 63
e-mail: biuro@s-und-s.pl
Zamów wybrany produkt faksem lub pocztą elektroniczną
Zamówienia prosimy kierować na nasz adres:

Lab-System-Service
ul. Relaksowa 7
70-892 Szczecin

Atutem naszej firmy jest możliwie najszybsze realizowanie Państwa zapotrzebowania. Dlatego też, aby nie tracić niepotrzebnie czasu na kontakt listowny, sugerujemy wysłanie zamówienia faksem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:

fax:         91 462 17 63
e-mail:   biuro@s-und-s.pl


Podanie dokładnej specyfikacji zamawianego produktu, czyli: numeru katalogowego, nazwy i ilości, znacznie ułatwi nam realizację.
W krótkim czasie po wysłaniu zamówienia, otrzymacie Państwo potwierdzenie zamówienia, pocztą elektroniczną  lub faksem, co świadczy o przyjęciu zamówienia do realizacji. W przypadku wątpliwości nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem.
Zamówienia abonamentowe
Zamówienia abonamentowe, składane jednorazowo na okres od 1 do 2 lat, są najkorzystniejszym rozwiązaniem dla odbiorców zaopatrujących się cyklicznie w duże ilości tych samych produktów. Takie zamówienia premiowane są specjalnymi, negocjowanymi rabatami oraz wydłużonymi terminami płatności. Dzięki zamówieniu abonamentowemu, nasz klient ma gwarancję otrzymania zamówionego towaru w ściśle uzgodnionym terminie, nie musi organizować wysyłki nowych zamówień, a dodatkowo oszczędza na kosztach zakupu materiałów.
W przypadku zamówień abonamentowych prosimy o kontakt telefoniczny, w sprawie negocjacji cenowych i ustalenia terminu płatności.

telefon:   91 462 23 23
Zamówienia od firm handlowych
Współpracujemy z firmami hadlowymi na terenie całego kraju. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy handlowej - atrakcyjne rabaty, terminy płatności i profesjonalne doradztwo techniczne. Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Zapraszamy!