Research Matters

Badania mają znaczenie!
2022 to szósty rok z rzędu wspierania Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (BCRF) przez firmę Cytiva.

Kluczem są badania!

Rak piersi to złożona choroba na którą nie ma prostego leczenia. Badania naukowe są kluczem do zapewnienia większej wykrywalności, opracowania skuteczniejszych metod leczenia i niesienia nadziei milionom kobiet i mężczyzn na całym świecie, u których co roku wykrywany jest rak piersi.

Po raz kolejny miesiąc październik jest miesiącem, w którym Cytiva wspiera
Fundację Badań nad Rakiem Piersi (Breast Cancer Research Foundation - BCRF), aby wspomóc ją w realizacji najbardziej obiecujących programów badań nad rakiem piersi na świecie. I jak co roku chcemy podkreślić nasze wsparcie dla tej kampanii. a nasza witryna ponownie staje się różowa na cały miesiąc, aby wyrazić nasze zaangażowanie.

Więcej informacji na stronie Cytiva:
Razem przeciwko chorobie!
Wesprzyj badania!

Przerzuty w raku piersi

Badania AURORA prowadzone przez BCRF zostały stworzone po to, by wypełnić śmiertelną lukę w wiedzy o tym, jak rak się rozprzestrzenia. W październiku dołącz do nas i pomóż nam wspierać BCRF w finansowaniu badań nad przerzutami w raku piersi. Badacze AURORY budują bezprecedensowe repozytorium danych klinicznych. Program AURORA obejmuje obserwację 1250 pacjentów z 13 krajów i 78 ośrodków klinicznych. Próbki są pobierane podczas rejestracji pacjenta i co 6 miesięcy przez okres do 10 lat.
Cytiva zebrała 402 502$

Kampania BCRF w roku 2021

Kampania na rzecz Fundacji BCRF przyniosła 402 502 USD, co przekłada się na około 8050 godzin krytycznych badań nad rakiem piersi.
Podcast Epizod 24

Podcast Epizod 24

Badania nad rakiem piersi w czasie pandemii COVID-19
Podcast Epizod 33

Podcast Epizod 33

Wywiad z Dorraya El-Ashry - dyrektorem ds. naukowych BCRF.
Wsparcie Cytiva

Wsparcie Cytiva

Promowanie filantropii poprzez darowizny na cele charytatywne, zbieranie funduszy i wolontariat.
Wesprzyj badania!

Przyszłość programu AURORA

Przez cały miesiąc PAŹDZIERNIK Cytiva zobowiązuje się do przekazywania 1 USD na rzecz BCRF za każde zakupione opakowanie wybranych produktów zużywalnych - laboratoryjnych i badawczych. Naszym celem na rok 2022 jest zebranie 400.000 USD, które wspomogą program AURORA.

Dlaczego badania są takie ważne?

Research matters: 50 USD to sfinansowanie jednej godziny badań BCRF. Wesprzyj z nami przełomowe badania nad rakiem piersi!

Produkty Cytiva można znaleźć w laboratoriach na całym świecie, także w tych wspierających badania nad rakiem oraz inne kluczowe działania ratujące życie ludzkie.

Wybierz zaufaną markę Whatman i przyłącz się do kampanii!
Wesprzyj badania!
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych Sarstedt
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych SARSTEDT