Aktualności

Filtracja w przemyśle cukrowniczym

1 czerwiec 2024
Filtry Whatman™ dla przemysłu cukrowniczego
Filtry wykorzystywane w przemyśle cukrowniczym na każdym etapie produkcji oraz w pracach laboratoryjnych.
Produkty marki Pall™

1 stycznia 2024
Produkty marki Pall™ Life Sciences w naszej ofercie!
Wraz z Nowym Rokiem staliśmy się Autoryzowanym Dystrybutorem produktów filtracyjnych marki Pall™ Life Sciences! Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat nowych produktów w naszym portfolio.
Research Matters 2023

1 października 2023
Research matters!
Badania mają znaczenie! Siódmy rok z rzędu Cytiva wspiera Fundację Badań nad Rakiem Piersi (BCRF) w walce z chorobą. I ponownie, jak co roku, nasza strona na cały miesiąc staje się różowa :)
Produkty Whatman™ dla laboratoriów hodowli komórkowych

13 kwietnia 2023
Produkty Whatman™ dla laboratoriów hodowli komórkowych
Portfolio badawcze Whatman™ oferuje narzędzia i technologie wykorzystywane przez środowiska akademickie, biotechnologiczne i firmy farmaceutyczne w celu przyśpieszenia badań, które zbliżają nas do nowych terapii i rewolucyjnych leków.
Pomiar zawartości azotu metodą Kjeldahla

11 stycznia 2023
Pomiar zawartości azotu metodą Kjeldahla
Badanie azotu jest jedną z najpowszechniejszych analiz m.in. przemysłu spożywczego, paszowego oraz w badaniach środowiskowych.
Filtracja membranowa - dobór materiału filtracyjnego

11 stycznia 2023
Filtracja membranowa - dobór materiału filtracyjnego
Odpowiedni dobór mateiałów pomoże zminimalizować czas poświęcony na rozwiązywanie problemów i zmaksymalizować wydajność filtracji.
10 prostych etapów gwarantujących bezbłędną filtrację przy użyciu systemów do filtracji próżniowej.

11 stycznia 2023
10 etapów gwarantujących bezbłędną filtrację próżniową
Prosty przewodnik zawierający dokładną instrukcję, która zagwarantuje przeprowadzenie bezbłędnego procesu filtracji próżniowej.
Historia pana Whatmana i jego firmy

11 stycznia 2023
Historia pana Whatmana i jego firmy
Pasja jednego człowieka, która zmieniła branżę papierniczą. Poznaj historię marki Whatman i jej innowacyjnego twórcy - Jamesa Whatmana.
Research Matters

1 października 2022
Research matters!
Badania mają znaczenie! Szósty rok z rzędu Cytiva wspiera Fundację Badań nad Rakiem Piersi (BCRF) w walce z chorobą. I jak co roku nasza strona na cały miesiąc staje się różowa :)
Sarstedt

30 września 2022
Zapraszamy!
Mamy najwyższą przyjemność zaproponować Państwu współpracę w zakresie najwyższej jakości produktów z tworzyw sztucznych Sarstedt. Oferta niemieckiego producenta jest przebogata i każdy z Was znajdzie idealne produkty dla swoich aplikacji.
Dobra filtracja to forma sztuki

9 września 2022
Filtracja w testach uwalniania
Wprowadzenie do filtracji w testach uwalniania. Odpowiedź na pytanie - dlaczego jakość dobieranych materiałów zużywalnych jest tak istotna w pracach badawczych?
Filtracja w służbie spójności

6 lipca 2022
Filtracja w służbie spójności
W jaki sposób świadome podejście do doboru filtrów pomaga w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy laboratoriów oraz jak przyczynia się do uzyskania spójnych wyników? Dowiesz się z naszego artykułu.
Cele zrównoważonego rozwoju

5 maja 2022
Cele zrównoważonego rozwoju Cytiva
Cele Zrównoważonego Rozwoju to ważny kamień milowy ONZ. Cytiva stoi w szeregu z tymi, dla których los świata jest najwyższym priorytetem
Metody i standardy

24 kwietnia 2022
Metody i standardy
Jeśli szukasz filtrów dla swojej aplikacji wykonywanej według określonej normy lub dla określonego zastosowania znajdziesz go posługując się naszą prostą tabelą.
We are THINKing PINK

1 października 2021
Wspieraj badania - ratuj życia!
Po raz kolejny przez cały październik przy zakupie każdego opakowania produktu marki Whatman, 1 $ będzie przekazywany Fundacji Badań nad Rakiem Piersi.