Zamówienia

Email -  Fax - Telefon - Poczta tradycyjna
Zamówienie możesz do nas przekazać w dowolny sposób:

listownie:
Lab-System-Service
ul. Relaksowa 7
70-892 Szczecin

telefonicznie:
+48 91 462 23 23

faxem:
+48 91 462 17 63

za pomocą poczty elektronicznej:  biuro@s-und-s.pl lub poprzez nasz
formularz.

Atutem naszej firmy jest możliwie najszybsze realizowanie Państwa zapotrzebowania. Dlatego też, aby nie tracić niepotrzebnie czasu na kontakt listowny, sugerujemy wysłanie zamówienia faksem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Podanie dokładnej specyfikacji zamawianego produktu, czyli: numeru katalogowego, nazwy i ilości, znacznie ułatwi nam realizację.
W krótkim czasie po wysłaniu zamówienia, otrzymacie Państwo potwierdzenie zamówienia, pocztą elektroniczną  lub faksem, co świadczy o przyjęciu zamówienia do realizacji. W przypadku wątpliwości nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem.

Zamówienia abonamentowe
Zamówienia abonamentowe, składane jednorazowo na okres 1 roku, są najkorzystniejszym rozwiązaniem dla odbiorców zaopatrujących się cyklicznie w duże ilości tych samych produktów. Takie zamówienia premiowane są specjalnymi, negocjowanymi rabatami oraz wydłużonymi terminami płatności. Dzięki zamówieniu abonamentowemu, nasz klient ma gwarancję otrzymania zamówionego towaru w ściśle uzgodnionym terminie, nie musi organizować wysyłki nowych zamówień, a dodatkowo oszczędza na kosztach zakupu materiałów.
W przypadku zamówień abonamentowych prosimy o kontakt telefoniczny, w sprawie negocjacji cenowych i ustalenia warunków współpracy.

Współpraca z firmami handlowymi
Współpracujemy z firmami hadlowymi na terenie całego kraju. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy handlowej - atrakcyjne rabaty, terminy płatności i profesjonalne doradztwo techniczne. Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.