Research Matters

Badania mają znaczenie!
2023 to siódmy rok z rzędu wspierania Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (BCRF) przez firmę Cytiva.

Badania są kluczowe!

Rak piersi to złożona choroba na którą nie ma prostego leczenia. Badania naukowe są kluczem do zapewnienia większej wykrywalności, opracowania skuteczniejszych metod leczenia i niesienia nadziei milionom kobiet i mężczyzn na całym świecie, u których co roku wykrywany jest rak piersi.

Październik jest miesiącem, w którym Cytiva wspiera
Fundację Badań nad Rakiem Piersi (Breast Cancer Research Foundation - BCRF), aby wspomóc ją w realizacji najbardziej obiecujących programów badań nad rakiem piersi na świecie. I jak co roku, chcąc podkreślić nasze wsparcie i zaangażowanie w tą inicjatywę, nasza witryna na cały październik zmienia kolor na różowy.
Razem przeciwko chorobie!
marcojean20/Pixabay
Wesprzyj badania!
CANVA

Przerzuty w raku piersi

Badania AURORA prowadzone przez BCRF zostały stworzone po to, by wypełnić śmiertelną lukę w wiedzy o tym, jak rak się rozprzestrzenia. W październiku dołącz do nas i pomóż nam wspierać BCRF w finansowaniu badań nad przerzutami w raku piersi. Badacze AURORY budują bezprecedensowe repozytorium danych klinicznych. Program AURORA obejmuje obserwację 1250 pacjentów z 13 krajów i 78 ośrodków klinicznych. Próbki są pobierane podczas rejestracji pacjenta i co 6 miesięcy przez okres do 10 lat.

Więcej o programie na stronie BCRF:
Cytiva zebrała 402 502$

Kampania BCRF w roku 2021

Kampania na rzecz Fundacji BCRF przyniosła 402 502 USD, co przekłada się na około 8050 godzin krytycznych badań nad rakiem piersi.
Inspirujące historie: Pam Goldstein

Inspirujące historie: Pam Goldstein

Dzięki badaniom mogłam poznać swojego pierwszego wnuka.
Inspirujące historie: Nasreen Shahi

Inspirujące historie: Nasreen Shahi

Dzięki badaniom jestem z moimi najbliższymi.
Wsparcie Cytiva

Wsparcie Cytiva

Promowanie filantropii poprzez darowizny na cele charytatywne, zbieranie funduszy i wolontariat.
Partnerzy od 2017!
www.bcrf.org/partners/cytiva/

Cytiva partnerem BCRF od 2017

To już po raz siódmy z rzędu, przez cały miesiąc PAŹDZIERNIK Cytiva zobowiązuje się do przekazywania 1 USD na rzecz BCRF za każde zakupione opakowanie wybranych produktów zużywalnych - laboratoryjnych i badawczych. Naszym celem na rok 2023 jest zebranie 270.000 USD, które wspomogą program AURORA.

Informacja o Cytiva na stronie BCRF:

Dlaczego badania są takie ważne?

Research matters: 50 USD to sfinansowanie jednej godziny badań BCRF. Badania są powodem, dla którego liczba zgonów z powodu raka piersi spadła o 42% od końca lat 80-tych. Wesprzyj z nami przełomowe badania nad rakiem piersi!

Produkty Cytiva można znaleźć w laboratoriach na całym świecie, także w tych wspierających badania nad rakiem oraz inne kluczowe działania ratujące życie ludzkie.

Wybierz zaufaną markę Whatman i przyłącz się do kampanii!
Wesprzyj badania!
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych Sarstedt
Produkty laboratoryjne z tworzyw sztucznych SARSTEDT