We are THINKing PINK
Myślę RÓŻOWO w październiku
Razem możemy dużo zmienić!

Razem na RÓŻOWO!

Na całym świecie, w październiku można znaleźć morza różowych wstążek jednoczących się w miesiącu świadomości na temat raka piersi. My, nie tylko myślimy na RÓŻOWO, ale i podejmujemy działania.

Badanie naukowe są kluczowym elementem w prewencji, leczeniu i wykrywaniu choroby.

Przez cały miesiąc październik przy zakupie każdego opakowania produktu marki Whatman™, firma Cytiva będzie przekazywała
1$ Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (BCRF). Naszym celem w 2019 roku jest wsparcie badań nad rakiem piersi kwotą 125 000$! Zobacz broszurę

Produkty do fltracji marki Whatman™ są stosowane w laboratoriach na całym świecie, wspomagając kluczowe prace w badaniach.

THINK PINK NA STRONIE CYTIVA
Produkty marki Whatman™

Wspieramy rewolucyjne badania

Daliśmy radę!... W zeszłym roku, razem z naszymi wspaniałymi klientami, zebraliśmy 100 000 dolarów dla Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (BCRF) .

Dzięki tej kwocie sfinansowaliśmy 2000 godzin rewolucyjnych badań nad najczęstszą chorobą nowotworową u kobiet na całym świecie. Zobacz infografikę

Obejrzyj film z udziałem współpracowników Cytiva biorących udział w kampanii
Think Pink.

Podziel się Think Pink i myśl
RÓŻOWO, opublikuj na portalach społecznościowych krótką wiadomość o sobie, używając hasztagu #WhatmanThinkPink

THINK PINK NA STRONIE CYTIVA

BCRF: 25 lat kluczowych odkryć

Fundacja Badań nad Rakiem Piersi  to pierwsza organizacja zajmująca się wyłącznie badaniami nad rakiem piersi. Została ona założona w 1993 roku przez Evelyn H. Lauder przy wsparciu dr Larry'ego Nortona, obecnego Dyrektora Naukowego BCRF. Od 1993 roku naukowcy wspierani przez BCRF są zaangażowani w każdy kluczowy projekt dotyczący badań nad rakiem piersi.

Obecnie BCRF finansuje naukowców z
pięciu kontynentów, którzy pracują nad radykalną poprawą diagnostyki, profilaktyki i leczenia raka piersi u mężczyzn i kobiet na całym świecie.

WIĘCEJ O BCRF
BCRF
Zdjęcie z witryny  https://www.bcrf.org

Rak dzieli. My łączymy.

Za każdą osobą, u której zdiagnozowano raka piersi stoją: rodzina i przyjaciele, lekarze i naukowcy. Oddajmy im głos dzięki badaniom naukowym.
Ponieważ dzięki badaniom naukowym, mogą oni opowiedzieć nam swoją historię.

Sofia Merajver

Dzięki badaniom naukowym budzę się każdego ranka.
Michael i Xiomara

Dzięki badaniom naukowym przeżyję wiele lat ze swoimi bliskimi.
Robin

Dzięki badaniom naukowym świętowałam swoje 30 urodziny.