We are THINKing PINK
Myślę RÓŻOWO w październiku
Razem możemy dużo zmienić!

Razem na RÓŻOWO!

Na całym świecie, w październiku można znaleźć morza różowych wstążek jednoczących się w miesiącu świadomości na temat raka piersi. My, nie tylko myślimy na RÓŻOWO, ale i podejmujemy działania.

Badanie naukowe są kluczowym elementem w prewencji, leczeniu i wykrywaniu choroby.

Przez cały miesiąc październik przy zakupie każdego opakowania produktu marki Whatman, firma GE Healthcare będzie przekazywała
1$ Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (BCRF). Naszym celem w 2019 roku jest wsparcie badań nad rakiem piersi kwotą 125 000$! Zobacz broszurę

Produkty do fltracji marki Whatman są stosowane w laboratoriach na całym świecie, wspomagając kluczowe prace w badaniach.

THINK PINK NA STRONIE GE HEALTHCARE

Wspieramy rewolucyjne badania

Daliśmy radę!... W zeszłym roku, razem z naszymi wspaniałymi klientami, zebraliśmy 100 000 dolarów dla Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (BCRF) .

Dzięki tej kwocie sfinansowaliśmy 2000 godzin rewolucyjnych badań nad najczęstszą chorobą nowotworową u kobiet na całym świecie. Zobacz infografikę

Obejrzyj film z udziałem współpracowników GE Healthcare biorących udział w kampanii
Think Pink.

Podziel się Think Pink i myśl
RÓŻOWO, opublikuj na portalach społecznościowych krótką wiadomość o sobie, używając hasztagu #WhatmanThinkPink

THINK PINK NA STRONIE GE HEALTHCARE

BCRF: 25 lat kluczowych odkryć

Fundacja Badań nad Rakiem Piersi  to pierwsza organizacja zajmująca się wyłącznie badaniami nad rakiem piersi. Została ona założona w 1993 roku przez Evelyn H. Lauder przy wsparciu dr Larry'ego Nortona, obecnego Dyrektora Naukowego BCRF. Od 1993 roku naukowcy wspierani przez BCRF są zaangażowani w każdy kluczowy projekt dotyczący badań nad rakiem piersi.

Obecnie BCRF finansuje naukowców z
pięciu kontynentów, którzy pracują nad radykalną poprawą diagnostyki, profilaktyki i leczenia raka piersi u mężczyzn i kobiet na całym świecie.

WIĘCEJ O BCRF
eye microscope for diagnostic disease in hospital laboratory
Zdjęcie z witryny  https://www.bcrf.org

Rak dzieli. My łączymy.

Za każdą osobą, u której zdiagnozowano raka piersi stoją: rodzina i przyjaciele, lekarze i naukowcy. Oddajmy im głos dzięki badaniom naukowym.
Ponieważ dzięki badaniom naukowym, mogą oni opowiedzieć nam swoją historię.


Dzięki badaniom naukowym budzę się każdego ranka.

Dzięki badaniom naukowym przeżyję wiele lat ze swoimi bliskimi.

Dzięki badaniom naukowym świętowałam swoje 30 urodziny.