Wspieraj badania.
Ratuj życia!

Razem możemy pokonać raka piersi!

Rak piersi to złożona choroba na którą nie ma prostego leczenia. Badania naukowe są kluczem do zapewnienia większej wykrywalności, opracowania skuteczniejszych metod leczenia i niesienia nadziei milionom kobiet i mężczyzn na całym świecie, u których co roku wykrywany jest rak piersi.

Po raz kolejny miesiąc październik jest miesiącem, w którym Cytiva wspiera
Fundację Badań nad Rakiem Piersi (Breast Cancer Research Foundation - BCRF), aby wspomóc ją w realizacji najbardziej obiecujących programów badań nad rakiem piersi na świecie.

SZCZEGÓŁY NA STRONIE CYTIVA
Razem przeciwko chorobie!

Kluczem jest partnerstwo!

Dzięki postępom w badaniach naukowych jesteśmy coraz bliżej powstrzymania raka piersi. Założona w 1993 r. Fundacja Badań nad Rakiem Piersi jest największym prywatnym fundatorem badań nad tą chorobą na świecie.

Inwestując w najlepsze umysły naukowe, w ciągu ostatnich 25 lat, BCRF było głęboko zaangażowane w przełomowe odkrycia w dziedzinie raka piersi, począwszy od udoskonalania metod zapobiegania po leczenie przerzutów.

Nie możemy się zatrzymać! Stawką jest życie. Dołącz do nas wspierając Fundację Badań nad Rakiem Piersi.

To dzięki badaniom!

Produkty Cytiva można znaleźć w laboratoriach na całym świecie, także w tych wspierających badania nad rakiem oraz inne kluczowe działania ratujące życie.

Po raz kolejny przez cały
PAŹDZIERNIK przy zakupie każdego opakowania produktu marki Whatman™, firma Cytiva będzie przekazywała 1$ Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (BCRF). W 2020 roku wsparliśmy badania nad rakiem piersi kwotą 175 000$, w 2021 podnosimy stawkę do 210 000$!

Wybierz zaufaną markę Whatman™ i przyłącz się do kampanii!
Wesprzyj badania!
Gladys
Anne
Mandy

Bądź częścią sukcesu!